فیلم های ویژه

بهتر است از اکانت نتفلیکس دوست پسر عموی خواهر شریک سابق خود خارج شوید.

نتفلیکس در حال گسترش طرح خود برای سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور در ایالات متحده و بریتانیا است. این بدان معناست که بینندگانی که رمز عبور حساب خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک گذاشته اند ممکن است به نتفلیکس دسترسی نداشته باشند مگر اینکه دارنده حساب هزینه اضافی بپردازد.

ما در چند ماه گذشته در مورد پایان دادن به اشتراک رمز عبور توسط نتفلیکس و دلایلی که آنها این کار را انجام می دهند صحبت کرده ایم. دلیل اصلی اینکه نتفلیکس این کار را انجام می دهد، یافتن راه های جدید است برای به دست آوردن استریمرهای بیشتری برای سود زیاد. با تخمینی که قبلاً تخمین زده می شد که بیش از 100 میلیون خانوار در سراسر جهان یک حساب مشترک دارند، تعداد زیادی مشترک برای به دست آوردن وجود دارد.

اگر در حال حاضر بهترین هستید، پس چگونه بهتر می شوید؟ ساده: آن سیاست های ملایم را سرکوب کنید.

پس از آزمایش محدودیت‌های اشتراک‌گذاری جدید در کانادا، نیوزلند، اسپانیا و پرتغال از ابتدای سال، استریمر از نتایج رضایت داشت. به عنوان مثال، اشتراک‌گذاری پولی در کانادا تعداد مشترکین نتفلیکس را افزایش داد که به این شرکت کمک کرد درآمد بیشتری کسب کند.

با امید به تکرار این نتایج در کشورهای مختلف، نتفلیکس آماده است تا سرکوب رمز عبور خود را در ایالات متحده و جاهای دیگر گسترش دهد تا به نتیجه نهایی خود کمک کند. این چیزی است که باید بدانید.

“ملکه شارلوت”اعتبار: نتفلیکس

آنچه شما باید در مورد سرکوب رمز عبور نتفلیکس بدانید

نتفلیکس توضیح داد در وب‌سایت‌های ایالات متحده و بریتانیا که دارندگان حساب در طرح استاندارد نتفلیکس می‌توانند یک فرد خارج از خانواده خود را اضافه کنند، اما باید 7.99 دلار اضافی در ماه بپردازند (یا 4.99 پوند در انگلستان). دارندگان حسابی که دارای Netflix Premium با قرارداد 4K هستند، می‌توانند دو عضو اضافی اضافه کنند، اما همچنان هزینه هر کدام 7.99 دلار خواهد بود.

دارندگان حساب های پایه و استاندارد به هیچ وجه گزینه ای برای اضافه کردن اعضای خارج از خانه ندارند.

اعضای اضافی حساب و رمز عبور خود را خواهند داشت (آنها به طرز دیوانه‌واری در مورد حذف اشتراک رمز عبور جدی هستند)، اما هزینه عضویت آن‌ها توسط دارنده حسابی که از آنها دعوت کرده است تا حساب نتفلیکس را به اشتراک بگذارند، پرداخت می‌شود.

اگر دارنده حساب نمی‌خواهد برای افزودن شما به حساب خود پولی بپردازد – یا واقعاً از ایده استفاده از Venmo یک بار در ماه خوشتان نمی‌آید – ویژگی جدید «نمایه انتقال» به کاربران اضافی اجازه می‌دهد حساب‌هایی را ایجاد کنند که برای آن پول پرداخت می‌کنند. .

برای کسانی از شما که برای کار سفر می کنید، نگران اخراج شدن از حساب نتفلیکس خود در زمانی که خارج از خانه هستید نباشید. مسافران همچنان می‌توانند به حساب‌هایشان دسترسی داشته باشند، اما غول استریم گفت که از روز سه‌شنبه شروع به ارسال ایمیل‌هایی درباره طرح «اشتراک‌گذاری پولی» به کاربران خارج از خانه کرده است تا گزینه‌های آنها را توضیح دهد.

بنابراین چه زمانی باید به فکر گرفتن یک حساب جدید نتفلیکس باشید؟

تاریخ رسمی اعلام نشده است، اما انتظار می رود این روز به زودی فرا برسد.

اگر نتفلیکس را از زندگی خود نگه می دارید یا حذف می کنید در نظرات به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share Article: